ANT-2.4-OC-LG-SMA
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-2.4-OC-LG-SMA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Linx Technologies
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT SMA MALE
Φύλλα δεδομένων: 1.ANT-2.4-OC-LG-SMA.pdf2.ANT-2.4-OC-LG-SMA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ANT-2.4-OC-LG-SMA Κατασκευαστής Linx Technologies
Περιγραφή RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT SMA MALE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9897 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ANT-2.4-OC-LG-SMA.pdf2.ANT-2.4-OC-LG-SMA.pdf
VSWR 2 Λήξη Connector, SMA Male
Σειρά OC επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα ANT24OCLGSMA
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 7.618" (193.50mm) Κέρδος 4.0dBi
Εύρος συχνότητας 2.39GHz ~ 2.55GHz Συχνότητα ομάδας UHF (2 GHz ~ 3 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 2.4GHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2.4GHz Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ Whip, Tilt RF Antenna 2.39GHz ~ 2.55GHz 4.0dBi Connector, SMA Male Connector Mount εφαρμογές Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™