ANT-2.4-CW-RH-SMA
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-2.4-CW-RH-SMA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Linx Technologies
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 2.4GHZ WHIP STR SMA MALE
Φύλλα δεδομένων: ANT-2.4-CW-RH-SMA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ANT-2.4-CW-RH-SMA Κατασκευαστής Linx Technologies
Περιγραφή RF ANT 2.4GHZ WHIP STR SMA MALE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19493 pcs Φύλλο δεδομένων ANT-2.4-CW-RH-SMA.pdf
VSWR 2 Λήξη Connector, SMA Male
Σειρά RH επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα ANT-2.4-RH-SMA
ANT24CWRHSMA
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 1.063" (27.00mm) Κέρδος -0.9dBi
Εύρος συχνότητας 2.39GHz ~ 2.49GHz Συχνότητα ομάδας UHF (2 GHz ~ 3 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 2.4GHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2.4GHz Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ Whip, Straight RF Antenna 2.39GHz ~ 2.49GHz -0.9dBi Connector, SMA Male Connector Mount εφαρμογές Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™