81-CBSFDV-4.0X5.0X0.8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 81-CBSFDV-4.0X5.0X0.8--81S42--CI
Φύλλα δεδομένων: 81-CBSFDV-4.0X5.0X0.8.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 81-CBSFDV-4.0X5.0X0.8 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 81-CBSFDV-4.0X5.0X0.8--81S42--CI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2799 pcs Φύλλο δεδομένων 81-CBSFDV-4.0X5.0X0.8.pdf
Πλάτος - Συνολικά 4.000" (101.60mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 80-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 5.000" (127.00mm) Ύψος - Συνολικά 0.800" (20.32mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 4.000" (101.60mm) X 5.000" (127.00mm) Vent Holes in Pattern Through Hole