81-CBSF-3.0X6.5X1.0
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 81-CBSF-3.0X6.5X1.0--81S34--CIRC
Φύλλα δεδομένων: 81-CBSF-3.0X6.5X1.0.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 81-CBSF-3.0X6.5X1.0 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 81-CBSF-3.0X6.5X1.0--81S34--CIRC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3420 pcs Φύλλο δεδομένων 81-CBSF-3.0X6.5X1.0.pdf
Πλάτος - Συνολικά 3.000" (76.20mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 80-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 6.500" (165.10mm) Ύψος - Συνολικά 1.000" (25.40mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 6.500" (165.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole