81-CBSASV-3.25X4.0X1.0
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 81-CBSASV-3.25X4.0X1.0--81S44--C
Φύλλα δεδομένων: 81-CBSASV-3.25X4.0X1.0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 81-CBSASV-3.25X4.0X1.0 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 81-CBSASV-3.25X4.0X1.0--81S44--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3091 pcs Φύλλο δεδομένων 81-CBSASV-3.25X4.0X1.0.pdf
Πλάτος - Συνολικά 3.250" (82.55mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 80-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 4.000" (101.60mm) Ύψος - Συνολικά 1.000" (25.40mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 3.250" (82.55mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole