54-CBSASV-0.75X4.0X0.5
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 54-CBSASV-0.75X4.0X0.5--54S466--
Φύλλα δεδομένων: 54-CBSASV-0.75X4.0X0.5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 54-CBSASV-0.75X4.0X0.5 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 54-CBSASV-0.75X4.0X0.5--54S466-- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3732 pcs Φύλλο δεδομένων 54-CBSASV-0.75X4.0X0.5.pdf
Πλάτος - Συνολικά 0.750" (19.05mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 4.000" (101.60mm) Ύψος - Συνολικά 0.500" (12.70mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole