54-CBSF-0.5X5.0X0.5
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 54-CBSF-0.5X5.0X0.5--54S432--CIR
Φύλλα δεδομένων: 54-CBSF-0.5X5.0X0.5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 54-CBSF-0.5X5.0X0.5 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 54-CBSF-0.5X5.0X0.5--54S432--CIR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23003 pcs Φύλλο δεδομένων 54-CBSF-0.5X5.0X0.5.pdf
Πλάτος - Συνολικά 0.500" (12.70mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 5.000" (127.00mm) Ύψος - Συνολικά 0.500" (12.70mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 5.000" (127.00mm) Vent Holes in Pattern Through Hole