54-CBSADV-3.5X6.0X1.0
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 54-CBSADV-3.5X6.0X1.0--54S487--C
Φύλλα δεδομένων: 54-CBSADV-3.5X6.0X1.0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 54-CBSADV-3.5X6.0X1.0 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 54-CBSADV-3.5X6.0X1.0--54S487--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2802 pcs Φύλλο δεδομένων 54-CBSADV-3.5X6.0X1.0.pdf
Πλάτος - Συνολικά 3.500" (88.90mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 6.000" (152.40mm) Ύψος - Συνολικά 1.000" (25.40mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 3.500" (88.90mm) X 6.000" (152.40mm) Vent Holes in Pattern Through Hole