53-CBSF-4.0X6.25X0.8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 53-CBSF-4.0X6.25X0.8--53S277--CI
Φύλλα δεδομένων: 53-CBSF-4.0X6.25X0.8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 53-CBSF-4.0X6.25X0.8 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 53-CBSF-4.0X6.25X0.8--53S277--CI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3546 pcs Φύλλο δεδομένων 53-CBSF-4.0X6.25X0.8.pdf
Πλάτος - Συνολικά 4.000" (101.60mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 6.250" (158.75mm) Ύψος - Συνολικά 0.800" (20.32mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 4.000" (101.60mm) X 6.250" (158.75mm) Vent Holes in Pattern Through Hole