53-CBSFN-1.5X7.0X0.6
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 53-CBSFN-1.5X7.0X0.6--53S319--CI
Φύλλα δεδομένων: 53-CBSFN-1.5X7.0X0.6.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 53-CBSFN-1.5X7.0X0.6 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 53-CBSFN-1.5X7.0X0.6--53S319--CI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3695 pcs Φύλλο δεδομένων 53-CBSFN-1.5X7.0X0.6.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 7.000" (177.80mm) Ύψος - Συνολικά 0.600" (15.24mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 7.000" (177.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole