53-CBSF-3.25X3.25X0.5
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 53-CBSF-3.25X3.25X0.5--53S206--C
Φύλλα δεδομένων: 53-CBSF-3.25X3.25X0.5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 53-CBSF-3.25X3.25X0.5 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 53-CBSF-3.25X3.25X0.5--53S206--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3616 pcs Φύλλο δεδομένων 53-CBSF-3.25X3.25X0.5.pdf
Πλάτος - Συνολικά 3.250" (82.55mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 3.250" (82.55mm) Ύψος - Συνολικά 0.500" (12.70mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 3.250" (82.55mm) X 3.250" (82.55mm) Vent Holes in Pattern Through Hole