52-CBSFP-1.5X4.5X0.575
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 52-CBSFP-1.5X4.5X0.575--52S43--C
Φύλλα δεδομένων: 52-CBSFP-1.5X4.5X0.575.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 52-CBSFP-1.5X4.5X0.575 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 52-CBSFP-1.5X4.5X0.575--52S43--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3419 pcs Φύλλο δεδομένων 52-CBSFP-1.5X4.5X0.575.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 4.500" (114.30mm) Ύψος - Συνολικά 0.575" (14.61mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 4.500" (114.30mm) Vent Holes in Pattern Through Hole