52-CBSFP-1.0X3.0X0.575
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 52-CBSFP-1.0X3.0X0.575--52S40--C
Φύλλα δεδομένων: 52-CBSFP-1.0X3.0X0.575.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 52-CBSFP-1.0X3.0X0.575 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 52-CBSFP-1.0X3.0X0.575--52S40--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3874 pcs Φύλλο δεδομένων 52-CBSFP-1.0X3.0X0.575.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.000" (25.40mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 3.000" (76.20mm) Ύψος - Συνολικά 0.575" (14.61mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Through Hole