52-CBSF-6.5X6.75X0.5
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 52-CBSF-6.5X6.75X0.5--52S73--CIR
Φύλλα δεδομένων: 52-CBSF-6.5X6.75X0.5.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 52-CBSF-6.5X6.75X0.5 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 52-CBSF-6.5X6.75X0.5--52S73--CIR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2947 pcs Φύλλο δεδομένων 52-CBSF-6.5X6.75X0.5.pdf
Πλάτος - Συνολικά 6.500" (165.10mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 6.750" (171.45mm) Ύψος - Συνολικά 0.500" (12.70mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 6.500" (165.10mm) X 6.750" (171.45mm) Vent Holes in Pattern Through Hole