51-CBSF-2.25X7.75X0.75
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 51-CBSF-2.25X7.75X0.75--51S36--C
Φύλλα δεδομένων: 51-CBSF-2.25X7.75X0.75.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 51-CBSF-2.25X7.75X0.75 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 51-CBSF-2.25X7.75X0.75--51S36--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2861 pcs Φύλλο δεδομένων 51-CBSF-2.25X7.75X0.75.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.250" (57.15mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 7.750" (196.85mm) Ύψος - Συνολικά 0.750" (19.05mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 7.750" (196.85mm) Vent Holes in Pattern Through Hole