51-CBSF-3.5X6.5X0.65
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 51-CBSF-3.5X6.5X0.65--51S64--CIR
Φύλλα δεδομένων: 51-CBSF-3.5X6.5X0.65.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 51-CBSF-3.5X6.5X0.65 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 51-CBSF-3.5X6.5X0.65--51S64--CIR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3296 pcs Φύλλο δεδομένων 51-CBSF-3.5X6.5X0.65.pdf
Πλάτος - Συνολικά 3.500" (88.90mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 6.500" (165.10mm) Ύψος - Συνολικά 0.650" (16.51mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 3.500" (88.90mm) X 6.500" (165.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole