51-CBSASV-2.25X2.25X0.55
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 51-CBSASV-2.25X2.25X0.55--51S66-
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 51-CBSASV-2.25X2.25X0.55 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 51-CBSASV-2.25X2.25X0.55--51S66- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3921 pcs Φύλλο δεδομένων
Πλάτος - Συνολικά 2.250" (57.15mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 50-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.250" (57.15mm) Ύψος - Συνολικά 0.550" (13.97mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 2.250" (57.15mm) Vent Holes in Pattern Through Hole