29-CBSASV-1.5X5.5X0.25
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 29-CBSASV-1.5X5.5X0.25--29S41--C
Φύλλα δεδομένων: 29-CBSASV-1.5X5.5X0.25.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 29-CBSASV-1.5X5.5X0.25 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 29-CBSASV-1.5X5.5X0.25--29S41--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7085 pcs Φύλλο δεδομένων 29-CBSASV-1.5X5.5X0.25.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 5.500" (139.70mm) Ύψος - Συνολικά 0.250" (6.35mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 5.500" (139.70mm) Vent Holes in Pattern Through Hole