29-CBSF-0.75X1.75X0.2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 29-CBSF-0.75X1.75X0.20--29S198--
Φύλλα δεδομένων: 29-CBSF-0.75X1.75X0.2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 29-CBSF-0.75X1.75X0.2 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 29-CBSF-0.75X1.75X0.20--29S198-- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9241 pcs Φύλλο δεδομένων 29-CBSF-0.75X1.75X0.2.pdf
Πλάτος - Συνολικά 0.750" (19.05mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
Αλλα ονόματα 29-CBSF-0.75X1.75X0.20
29-CBSF-0.75X1.75X0.20-ND
τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 1.750" (44.45mm)
Ύψος - Συνολικά 0.200" (5.08mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 1.750" (44.45mm) Vent Holes in Pattern Through Hole