29-CBSASV-1.25X3.0X0.5
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 29-CBSASV-1.25X3.0X0.5--29S95--C
Φύλλα δεδομένων: 29-CBSASV-1.25X3.0X0.5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 29-CBSASV-1.25X3.0X0.5 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 29-CBSASV-1.25X3.0X0.5--29S95--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4023 pcs Φύλλο δεδομένων 29-CBSASV-1.25X3.0X0.5.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.250" (31.75mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 3.000" (76.20mm) Ύψος - Συνολικά 0.500" (12.70mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Through Hole