24-CBSFSV-1.5X1.5X0.25
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 24-CBSFSV-1.5X1.5X0.25--24S461--
Φύλλα δεδομένων: 24-CBSFSV-1.5X1.5X0.25.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 24-CBSFSV-1.5X1.5X0.25 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 24-CBSFSV-1.5X1.5X0.25--24S461-- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3874 pcs Φύλλο δεδομένων 24-CBSFSV-1.5X1.5X0.25.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Ύψος - Συνολικά 0.250" (6.35mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 1.500" (38.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole