24-CBSFNSV-3.0X4.5X0.2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 24-CBSFNSV-3.0X4.5X0.2--24S709--
Φύλλα δεδομένων: 24-CBSFNSV-3.0X4.5X0.2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 24-CBSFNSV-3.0X4.5X0.2 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 24-CBSFNSV-3.0X4.5X0.2--24S709-- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2549 pcs Φύλλο δεδομένων 24-CBSFNSV-3.0X4.5X0.2.pdf
Πλάτος - Συνολικά 3.000" (76.20mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 4.500" (114.30mm) Ύψος - Συνολικά 0.200" (5.08mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 4.500" (114.30mm) Vent Holes in Pattern Through Hole