24-CBSFPSV-1.25X2.0X0.35
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 24-CBSFPSV-1.25X2.0X0.35--24S699
Φύλλα δεδομένων: 24-CBSFPSV-1.25X2.0X0.35.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 24-CBSFPSV-1.25X2.0X0.35 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 24-CBSFPSV-1.25X2.0X0.35--24S699 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3380 pcs Φύλλο δεδομένων 24-CBSFPSV-1.25X2.0X0.35.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.250" (31.75mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.000" (50.80mm) Ύψος - Συνολικά 0.350" (8.89mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole