23-CBSFP-0.5X0.5X0.25
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 23-CBSFP-0.5X0.5X0.25--23S188--C
Φύλλα δεδομένων: 23-CBSFP-0.5X0.5X0.25.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 23-CBSFP-0.5X0.5X0.25 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 23-CBSFP-0.5X0.5X0.25--23S188--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4825 pcs Φύλλο δεδομένων 23-CBSFP-0.5X0.5X0.25.pdf
Πλάτος - Συνολικά 0.500" (12.70mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 0.500" (12.70mm) Ύψος - Συνολικά 0.250" (6.35mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 0.500" (12.70mm) Vent Holes in Pattern Through Hole