23-CBSFSV-1.75X1.75X0.25
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 23-CBSFSV-1.75X1.75X0.25--23S32-
Φύλλα δεδομένων: 23-CBSFSV-1.75X1.75X0.25.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 23-CBSFSV-1.75X1.75X0.25 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 23-CBSFSV-1.75X1.75X0.25--23S32- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17961 pcs Φύλλο δεδομένων 23-CBSFSV-1.75X1.75X0.25.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.750" (44.45mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 1.750" (44.45mm) Ύψος - Συνολικά 0.250" (6.35mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.750" (44.45mm) X 1.750" (44.45mm) Vent Holes in Pattern Through Hole