23-CBSFN-1.25X2.0X0.25
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 23-CBSFN-1.25X2.0X0.25--23S162--
Φύλλα δεδομένων: 23-CBSFN-1.25X2.0X0.25.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 23-CBSFN-1.25X2.0X0.25 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 23-CBSFN-1.25X2.0X0.25--23S162-- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4512 pcs Φύλλο δεδομένων 23-CBSFN-1.25X2.0X0.25.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.250" (31.75mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.000" (50.80mm) Ύψος - Συνολικά 0.250" (6.35mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole