23-CBSF-2.25X3.25X0.5
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 23-CBSF-2.25X3.25X0.5--23S187--C
Φύλλα δεδομένων: 23-CBSF-2.25X3.25X0.5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 23-CBSF-2.25X3.25X0.5 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 23-CBSF-2.25X3.25X0.5--23S187--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4166 pcs Φύλλο δεδομένων 23-CBSF-2.25X3.25X0.5.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.250" (57.15mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 3.250" (82.55mm) Ύψος - Συνολικά 0.500" (12.70mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 3.250" (82.55mm) Vent Holes in Pattern Through Hole