23-CBSF-1.5X2.25X0.4
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 23-CBSF-1.5X2.25X0.4--23S125--CI
Φύλλα δεδομένων: 23-CBSF-1.5X2.25X0.4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 23-CBSF-1.5X2.25X0.4 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 23-CBSF-1.5X2.25X0.4--23S125--CI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7659 pcs Φύλλο δεδομένων 23-CBSF-1.5X2.25X0.4.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.250" (57.15mm) Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.250" (57.15mm) Vent Holes in Pattern Through Hole