23-CBSF-1.5X1.5X0.3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 23-CBSF-1.5X1.5X0.3--23S130--CIR
Φύλλα δεδομένων: 23-CBSF-1.5X1.5X0.3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 23-CBSF-1.5X1.5X0.3 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 23-CBSF-1.5X1.5X0.3--23S130--CIR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5302 pcs Φύλλο δεδομένων 23-CBSF-1.5X1.5X0.3.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Ύψος - Συνολικά 0.300" (7.62mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 1.500" (38.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole