20X-CBS-1.0X2.5X0.185
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 20X-CBS-1.0X2.5X0.185--20X148--C
Φύλλα δεδομένων: 20X-CBS-1.0X2.5X0.185.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
90 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 20X-CBS-1.0X2.5X0.185 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 20X-CBS-1.0X2.5X0.185--20X148--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18077 pcs Φύλλο δεδομένων 20X-CBS-1.0X2.5X0.185.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.000" (25.40mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.500" (63.50mm) Ύψος - Συνολικά 0.185" (4.70mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount