20X-CBS-1.5X2.0X0.185
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 20X-CBS-1.5X2.0X0.185--20X271--C
Φύλλα δεδομένων: 20X-CBS-1.5X2.0X0.185.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
150 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 20X-CBS-1.5X2.0X0.185 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 20X-CBS-1.5X2.0X0.185--20X271--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20897 pcs Φύλλο δεδομένων 20X-CBS-1.5X2.0X0.185.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.000" (50.80mm) Ύψος - Συνολικά 0.185" (4.70mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount