20X-CBS-0.75X2.75X0.185
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 20X-CBS-0.75X2.75X0.185--20X79--
Φύλλα δεδομένων: 20X-CBS-0.75X2.75X0.185.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 20X-CBS-0.75X2.75X0.185 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 20X-CBS-0.75X2.75X0.185--20X79-- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19966 pcs Φύλλο δεδομένων 20X-CBS-0.75X2.75X0.185.pdf
Πλάτος - Συνολικά 0.750" (19.05mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.750" (69.85mm) Ύψος - Συνολικά 0.185" (4.70mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount