20-CBSF-4.25X5.75X0.6
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
20-CBSF-4.25X5.75X0.6 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Leader Tech Inc.
Περιγραφή προϊόντος 20-CBSF-4.25X5.75X0.60--20S547--
Φύλλα δεδομένων: 20-CBSF-4.25X5.75X0.6.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 20-CBSF-4.25X5.75X0.6 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 20-CBSF-4.25X5.75X0.60--20S547-- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3449 pcs Φύλλο δεδομένων 20-CBSF-4.25X5.75X0.6.pdf
Πλάτος - Συνολικά 4.250" (107.95mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
Αλλα ονόματα 20-CBSF-4.25X5.75X0.60
20-CBSF-4.25X5.75X0.60-ND
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 5.750" (146.05mm)
Ύψος - Συνολικά 0.600" (15.24mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 4.250" (107.95mm) X 5.750" (146.05mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount