14R-CBSF-2.75X3.75X0.13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 14R-CBSF-2.75X3.75X0.13--14R382-
Φύλλα δεδομένων: 14R-CBSF-2.75X3.75X0.13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 14R-CBSF-2.75X3.75X0.13 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 14R-CBSF-2.75X3.75X0.13--14R382- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3891 pcs Φύλλο δεδομένων 14R-CBSF-2.75X3.75X0.13.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.750" (69.85mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 10-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 3.750" (95.25mm) Ύψος - Συνολικά 0.130" (3.30mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.750" (69.85mm) X 3.750" (95.25mm) Vent Holes in Pattern Through Hole