14R-CBSFN-1.0X2.0X0.135
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 14R-CBSFN-1.0X2.0X0.135--14R390-
Φύλλα δεδομένων: 14R-CBSFN-1.0X2.0X0.135.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 14R-CBSFN-1.0X2.0X0.135 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 14R-CBSFN-1.0X2.0X0.135--14R390- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3809 pcs Φύλλο δεδομένων 14R-CBSFN-1.0X2.0X0.135.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.000" (25.40mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 10-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.000" (50.80mm) Ύψος - Συνολικά 0.135" (3.43mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole