14R-CBSF-1.75X2.5X0.13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 14R-CBSF-1.75X2.5X0.13--14R340--
Φύλλα δεδομένων: 14R-CBSF-1.75X2.5X0.13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 14R-CBSF-1.75X2.5X0.13 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 14R-CBSF-1.75X2.5X0.13--14R340-- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5429 pcs Φύλλο δεδομένων 14R-CBSF-1.75X2.5X0.13.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.750" (44.45mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 10-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.500" (63.50mm) Ύψος - Συνολικά 0.130" (3.30mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.750" (44.45mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole