14R-CBSF-0.5X3.25X0.13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 14R-CBSF-0.5X3.25X0.130--14R317-
Φύλλα δεδομένων: 14R-CBSF-0.5X3.25X0.13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 14R-CBSF-0.5X3.25X0.13 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 14R-CBSF-0.5X3.25X0.130--14R317- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4264 pcs Φύλλο δεδομένων 14R-CBSF-0.5X3.25X0.13.pdf
Πλάτος - Συνολικά 0.500" (12.70mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 10-CBS
Αλλα ονόματα 14R-CBSF-0.5X3.25X0.130
14R-CBSF-0.5X3.25X0.130-ND
τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 3.250" (82.55mm)
Ύψος - Συνολικά 0.130" (3.30mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 3.250" (82.55mm) Vent Holes in Pattern Through Hole