14R-CBSF-0.5X0.75X0.13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 14R-CBSF-0.5X0.75X0.13--14R225--
Φύλλα δεδομένων: 14R-CBSF-0.5X0.75X0.13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 14R-CBSF-0.5X0.75X0.13 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 14R-CBSF-0.5X0.75X0.13--14R225-- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5954 pcs Φύλλο δεδομένων 14R-CBSF-0.5X0.75X0.13.pdf
Πλάτος - Συνολικά 0.500" (12.70mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 10-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 0.750" (19.05mm) Ύψος - Συνολικά 0.130" (3.30mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 0.750" (19.05mm) Vent Holes in Pattern Through Hole