14R-CBSF-1.0X1.5X0.3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 14R-CBSF-1.0X1.5X0.3--14R348--CI
Φύλλα δεδομένων: 14R-CBSF-1.0X1.5X0.3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 14R-CBSF-1.0X1.5X0.3 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 14R-CBSF-1.0X1.5X0.3--14R348--CI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4889 pcs Φύλλο δεδομένων 14R-CBSF-1.0X1.5X0.3.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.000" (25.40mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 10-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Ύψος - Συνολικά 0.300" (7.62mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 1.500" (38.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole