MI0603L221R-11
Laird TechnologiesLaird Technologies
MI0603L221R-11 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.MI0603L221R-11.pdf2.MI0603L221R-11.pdf3.MI0603L221R-11.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MI0603L221R-11 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά MI
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα 240-2550-2
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 220 Ohms @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.037" (0.95mm) Τύπος φίλτρου -
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 50 mOhm Κάρτα Πάχος (mm) 2A