MI0603J680R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
MI0603J680R-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 68 OHM 0603 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.MI0603J680R-10.pdf2.MI0603J680R-10.pdf3.MI0603J680R-10.pdf4.MI0603J680R-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MI0603J680R-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FERRITE BEAD 68 OHM 0603 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά MI
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα 240-2372-2
MI0603J680R10
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 68 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.037" (0.95mm)
Τύπος φίλτρου Power Line Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 100 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 1A