MI0603K181R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
MI0603K181R-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 180 OHM 0603 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.MI0603K181R-10.pdf2.MI0603K181R-10.pdf3.MI0603K181R-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MI0603K181R-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FERRITE BEAD 180 OHM 0603 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά MI
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός Γραμμών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 180 Ohms @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.032" (0.80mm) Τύπος φίλτρου Power Line
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 90 mOhm Κάρτα Πάχος (mm) 1.5A