MGV12031R0M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
MGV12031R0M-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1UH 24A 3.5 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.MGV12031R0M-10.pdf2.MGV12031R0M-10.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MGV12031R0M-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FIXED IND 1UH 24A 3.5 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4188 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MGV12031R0M-10.pdf2.MGV12031R0M-10.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0404 (1010 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.531" L x 0.496" W (13.50mm x 12.60mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MGV
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 240-2825-2
240-2825TR
240-2825TR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 1µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.150" (3.80mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 1µH Shielded Molded Inductor 24A 3.5 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 3.5 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 24A Τρέχουσες - Κορεσμός 40A