MGV12034R7M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
MGV12034R7M-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4.7UH 10A 16 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.MGV12034R7M-10.pdf2.MGV12034R7M-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MGV12034R7M-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 10A 16 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 76452 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MGV12034R7M-10.pdf2.MGV12034R7M-10.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 0.531" L x 0.496" W (13.50mm x 12.60mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MGV
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard, 2 Lead
Αλλα ονόματα 240-2943-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 4.7µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.150" (3.80mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Shielded Molded Inductor 10A 16 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead Αντίσταση DC (DCR) 16 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 10A Τρέχουσες - Κορεσμός 24A