MGV1004R22M-10
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 220NH 35A 1MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων:
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MGV1004R22M-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FIXED IND 220NH 35A 1MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MGV
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 240-3186-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 220nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.173" (4.40mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 220nH Shielded Molded Inductor 35A 1 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 1 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 35A Τρέχουσες - Κορεσμός 60A