MGV1004R19M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
MGV1004R19M-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 190NH 40A 1 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.MGV1004R19M-10.pdf2.MGV1004R19M-10.pdf3.MGV1004R19M-10.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MGV1004R19M-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FIXED IND 190NH 40A 1 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Αλλα ονόματα 240-2820-2
240-2820TR
240-2820TR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 190nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.169" (4.30mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 190nH Shielded Molded Inductor 40A 1 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 1 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 40A Τρέχουσες - Κορεσμός 90A