MGV10043R3M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
MGV10043R3M-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.3UH 10A 11.8 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.MGV10043R3M-10.pdf2.MGV10043R3M-10.pdf3.MGV10043R3M-10.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MGV10043R3M-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 10A 11.8 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Αλλα ονόματα 240-2936-2
MGV10043R3M-10-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 3.3µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.169" (4.30mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 3.3µH Shielded Molded Inductor 10A 11.8 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 11.8 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 10A
Τρέχουσες - Κορεσμός 18.6A