MGV10041R5M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
MGV10041R5M-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.5UH 15A 5.8 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.MGV10041R5M-10.pdf2.MGV10041R5M-10.pdf3.MGV10041R5M-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MGV10041R5M-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 15A 5.8 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MGV
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 240-2818-2
240-2818TR
240-2818TR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 1.5µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.169" (4.30mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 1.5µH Shielded Molded Inductor 15A 5.8 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 5.8 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 15A
Τρέχουσες - Κορεσμός 27.5A