MGV05031R5M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
MGV05031R5M-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.5UH 7.2A 20.7 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.MGV05031R5M-10.pdf2.MGV05031R5M-10.pdf3.MGV05031R5M-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MGV05031R5M-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 7.2A 20.7 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" L x 0.201" W (5.50mm x 5.10mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MGV
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 240-2879-2
MGV05031R5M-10-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 1.5µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.130" (3.30mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 1.5µH Shielded Molded Inductor 7.2A 20.7 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 20.7 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 7.2A
Τρέχουσες - Κορεσμός 11A