MGV0503150M-10
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 15UH 2.1A 190MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MGV0503150M-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FIXED IND 15UH 2.1A 190MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 95369 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" L x 0.201" W (5.50mm x 5.10mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MGV
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 240-3159-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 15µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.134" (3.40mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 15µH Shielded Molded Inductor 2.1A 190 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 190 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.1A Τρέχουσες - Κορεσμός 2.6A